Szybki kontakt:

KRIBAR-ELEKTROENERGETYKA
Krzysztof Baran
tel. 607-122-080
kribar@elektroinstalacje.gniezno.pl

B_P ELEKTROINSTALACJE
Bartosz Puczka
tel. 782-836-376
bp@elektroinstalacje.gniezno.pl

 

 

Spełnimy Twoje
oczekiwania!
 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wrzesień 2012/Maj 2013 roku
We wrześniu 2012 roku rozpoczęliśmy kompleksowe prace elektroinstalacyjne w budynku drewnianym technologii szkieletowej w Dębówcu. Wykonaliśmy tam instalacje od A-do Z, począwszy od wykonania zasilania placu budowy, wykonania linii zasilającej budynek, rozłożenia instalacji elektrycznej, alarmowej i antenowej. Następnie montażu włączników, gniazdek, lamp, żyrandoli, montażu i uruchomienia instalacji alarmowej oraz wykonania instalacji odgromowej na dachu budynku.

Marzec 2013 roku
W marcu 2013 roku wykonaliśmy kompleksowo instalację odgromową na dachu budynku jednorodzinnego w Poznaniu. Instalacja wykonana została zgodnie z polskimi i europejskimi normami i przepisami.

Przełom roku 2012/2013

prace polegające na wykonaniu wewnętrznej instalacji elektrycznej w nowopowstającym Centrum handlowym „CZERWONA TOREBKA” w Mogilnie.

Listopad 2012 roku

prace polegające na wykonaniu oświetlenia awaryjnego dróg ewakuacyjnych w Zespole Szkół Publicznych w Czerniejewie.

Sierpień-wrzesień 2012 roku
wykonanie wymiany instalacji elektrycznej w pomieszczeniach socjalnych nauczycieli oraz wykonanie instalacji odgromowej na dachu budynku Gimnazjum w Łubowie.

Rok 2012
firmy KRIBAR-ELEKTROENERGETYKA & B_P ELEKTROINSTALACJE wykonały kompleksowo prace instalacyjne w rewitalizowanym obiekcie poprzemysłowym przy ulicy Pstrowskiego w Gnieźnie. Powstał tam kolejny wielofunkcyjny budynek dydaktyczny Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium.

W ramach prac wykonano:
- roboty elektryczne,
- instalację systemu sygnalizacji pożaru,
- instalację alarmową,
- okablowanie strukturalne,
- wydzieloną instalację zasilającą budynek,
- sterowanie wentylację mechaniczną.


Luty-kwiecień 2012 roku
Wykonanie kompleksowej instalacji elektrycznej, monitoringu wizyjnego oraz instalacji głośnikowej w rewitalizowanym budynku usługowym BUENO w Skorzęcinie. Obiekt składa się z dwóch kondygnacji: parter - Kawiarnia oraz piętro - apartament noclegowy. W pomieszczeniach kawiarni zastosowano nowoczesne oświetlenie LEDOWE nadające lokalowi niepowtarzalny klimat i urok.

 
Luty 2012 roku
całościowa wymiana opraw oświetleniowych w budynku Gimnazjum w Łubowie.

Listopad 2011 roku
kompleksowa wymiana wewnętrznych linii zasilających w dwóch budynkach Wspólnoty Mieszkaniowej na ulicy Kruczej w Gnieźnie.